Site logo

معرفی خدمات تخصصی کلینیک سلامت باروری و جوانی جمعیت یک مجتمع تخصصی تازه راه اندازی شده در شیراز

مدیر گروه آموزشی مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از ارایه خدمات تخصصی کلینیک سلامت باروری و جوانی جمعیت در مجتمع تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) شیراز خبر داد.

بنابر گزارش بهداشت نیوز به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «آذر نعمت اللهی» گفت: این مرکز در راستای اجرای سیاست صیانت از جوانی جمعیت و با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همکاری معاونت های آموزشی، بهداشت , درمان، همچنین مدیر مجتمع تخصصی و فوق تخصصی امام رضا(ع) و شهید مطهری و گروه مامایی دانشکده پرستاری و مامایی شیراز در سوم خرداد سال جاری راه اندازی شد.

او حفظ و ارتقاء سلامت باروری زوجین در راستای فرزندآوری و ارائه مشاوره تخصصی باروری سالم به بانوان در دوران های مختلف زندگی شامل بلوغ، جوانی تا میانسالی از اهداف کلی این کلینیک بر شمرد و اضافه کرد: خدمات تخصصی در حوزه سلامت باروری و جنسی ارائه شده در این کلینیک شامل ارائه مشاوره بلوغ، مشاوره قبل، حین و بعد از ازدواج مشاوره پیش از بارداری، مشاوره در راستای خوشایند سازی بارداری و زایمان، مشاوره سلامت نوزاد و شیردهی، مشاوره پیشگیری از سقط و مشاوره با رویکرد حمایتی پس از سقط های اجتناب ناپذیر است.

دکتر نعمت اللهی گروه هدف این مرکز را دختران نوجوان، بانوان سنین باروری و زوجین اعلام کرد و افزود: اساتید گروه مامایی و سلامت باروری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این مرکز ارایه دهندگان خدمات تخصصی به مراجعان هستند.

مدیر گروه آموزشی مامایی دانشگاه با اعلام اینکه کلینیک سلامت باروری و جوانی جمعیت در طبقه چهارم مجتمع تخصصی و فوق تخصص امام رضا (ع)، اتاق 9 و 11 واقع شده است، ادامه داد: این کلینیک در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته بجز روزهای تعطیل از ساعت 8 تا 12 پذیرای مراجعان است.

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه