Site logo

ظرف شستن بدون پیش بند ممنوع

خانم‌هایی که هنگام شستن ظرف‌ها از پیش بند استفاده نمی‌کنند، لباس و شکم آن‌ها همیشه خیس می‌شود که این موضوع می‌تواند خطراتی برای زنان داشته باشد.

شستن ظرف و ظروف یکی از متداول‌ترین کار‌های خانم‌های خانه دار است. بسیاری از خانم‌ها هنگام شستن ظروف از پیش بند استفاده نمی‌کنند و پس از ظرف شستن مشاهده می‌کنند که لباسشان خیس شده است.

کارشناسان طب سنتی همواره توصیه می‌کنند که حتما هنگام شستشوی ظروف از پیش بند استفاده نمایید، زیرا نبستن پیش بند و خیس شدن شکم بعد از شستشوی ظروف با عوارضی برای خانم‌ها همراه است که در این بخش به بیان این عوارض پرداخته ایم.

اگر هنگام شستن ظروف شکمتان خیس می‌شود، ممکن است :

سرد شدن رحم

سردی رحم یکی از مسائلی است که به علل مختلف می‌تواند در زنان به وجود بیاید. طب سنتی معتقد است خیس شدن شکم، باعث سرد شدن رحِم می‌شود. رحم وظیفه تصفیه خون و نگهداری جنین را به عهده دارد و اگر این عضو از حالت مزاجی طبیعی خود خارج شود، عملکرد طبیعی آن دچار اختلال شده و زمینه ساز بسیاری از بیماری‌ها می‌گردد.

نازایی

همانطور که گفتیم خیس شدن شکم، باعث سرد شدن رحِم می‌شود و سردی رحم رابطه تنگاتنگی با مساله بارداری و بچه دار شدن دارد، سردی رحم می‌تواند موجب عدم بارداری یا نازائی شود.

سردی بیش از حد رحم موجب تنگ شدن رگ‌های خونرسان اطراف رحم و دشوار شدن رسیدن اسپرم در اثر تنگی لوله به رحم می‌شود و به همین دلیل می‌تواند موجب ناباروری گردد.

مستعد شدن رحم برای انواع کیست

بر اساس توصیه‌های طب سنتی باید رحم و تخمدان را گرم نگه داشت، زیرا رطوبت پذیری و سرد شدن رحم باعث پیری زودرس رحم می‌شود و همین امر به یائسگی زودرس، کیست و فیبروم می‌انجامد.

غلبه سردی بر تخمدان سبب می‌شود که تخمدان نتواند به کار طبیعی خود ادامه دهد و این کار موجب بروز مشکل در کار تخمدان گردد. یکی از نتایج سردی تخمدان‌ها، کیست تخمدان می‌باشد.

قارچ و عفونت

نبستن پیش بند موجب سردی رحم و به دنبال آن افزایش احتمال ابتلا به قارچ می‌شود. عفونت قارچی باعث سوزش، ترشحات و خارش شدید واژن و لابیا، بافت‌هایی که در دهانه واژن قرار دارند، می‌شود

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه