Site logo

افزایش تولید صافی دیالیز در هلال احمر

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با تاکید بر تداوم روند تولید تجهیزات پزشکی در جمعیت هلال احمر از رشد 12 درصدی تولید صافی دیالیز خبر داد.

به گزارش بهداشت نیوز، علیرضا عسکری، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی با اشاره به روند بی وقفه تولید تجهیزات پزشکی در جمعیت هلال احمر گفت: در سه ماه نخست سال جاری، در حدود 420 هزار عدد صافی دیالیز تولید شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی 12 درصدی دارد.
وی افزود: در سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر انواع صافی دیالیز از قبیل صافی دیالیز اف 6، اف 7 ، اف 8، اف 60، اف 70 و اف 80 تولید می‌شود و تلاش می‌شود تا با بهره گیری از دانش روز، بهترین محصولات با بهترین کیفیت ساخته شود.
عسکری ادامه داد: جمعیت هلال احمر با به کارگیری تمامی ظرفیت ها و فعال کردن تمامی خطوط تولید در مسیر تولید تجهیزات پزشکی با تمام توان ظاهر می‌شود تا نیاز جامعه را در این حوزه برطرف کند.
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی خاطرنشان کرد: علاوه بر صافی دیالیز، مدل های مختلف کیسه بی کربنات سدیم، محفظه بی کربنات سدیم و محلول دیالیز نیز در مجموعه تدارکات پزشکی تولید می‌شود تا سایرمحصولات مورد نیاز بیماران دیالیزی نیز به شکل کامل تامین شود.

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه